Jakie trendy w tatuażach. - doktorejotwarte.pl

Jakie trendy w tatuażach.

 Szukając pomysłu na tatuaż, najczęściej szukamy inspiracji wśród grafik internetowych. Wśród obrazów tattoo kraków dostępna jest niezliczona ilość wzorów, na dodatek każde studio tatuażu ma swoje własne patenty. W każdym sezonie daje się jednak zauważyć kilka mocnych tendencji, oddzielnych dla kobiet i mężczyzn. Nie ma ścisłego podziału na tatuaże męskie i żeńskie ale przedstawiciele obu płci mają odmienne preferencje.


Jakie tatuaże wybierają panie?


 Przeglądając kobiece wzory w temacie tattoo Kraków, zauważyć można że królują małe, delikatne formy i wszystko wskazuje na to, że ten trend utrzyma się jakiś czas. Przodują tatuaże z napisami, wzory zainspirowane przez naturę, to jest kwiaty, liście, drzewa czy piórka. Równie często wybierane są ptaki i zwierzęta a także geometryczne motywy. Bardzo często wybierane są też elementy grafiki nawiązujące do życiowych pasji. Bywają też napisy w postaci popularnych sentencji. Najczęstsze języki, to polski, angielski i łacina. Miejsca gdzie panie najczęściej umieszczają grafiki to: stopy, przedramię, plecy, kark, okolice biustu, cała długość kręgosłupa i nadgarstek.


Co dla panów w temacie tatuaży?


 Panowie zazwyczaj szukają większych wzorów. W propozycjach dotyczących tattoo kraków, dotyczących wzorów męskich największą popularność mają wzory nierzadko pokrywające całe połacie skóry. Dominuje rockowy klimat i czarno - białe rysunki. Mężczyźni pokrywają tatuażami plecy, klatki piersiowe, całe nogi i nierzadko ręce od pachy lub łokcia - tak zwane rękawy.


Jak wybrać dobre studio tatuażu?


 Szukając wstępnych informacji na temat tattoo Kraków, można spotkać się z wieloma ciekawymi propozycjami, jednak dobrze wybrać studio, które ma już jakąś renomę na mieście. Chodzi o to czy na miejscu przestrzegane są warunki sterylności i stosowane są dobre, certyfikowane materiały i narzędzia. Oczywiście każdy, kto chce skorzystać z konkretnego studio, powinien przede wszystkim przejrzeć jego portfolio i zapoznać się z umiejętnościami i stylem zatrudnionych tam artystów. Czasami dokonuje się wyboru na podstawie tego, co podoba się u innych i wtedy zazwyczaj pytamy gdzie wykonany był konkretny tatuaż. 

Słowa kluczowe:tattoo ,