z
Godziny otwarcia, McDonald's, Sulechów

Godziny otwarcia:


Poniedziałek
-
Wtorek
-
Środa
-
Czwartek
-
Piątek
-
Sobota
-
Niedziela
-

McDonald's Sulechów S3

Telefon do McDonald's w Sulechowie       22 211 58 00     22 211 58 01  (infolinia)
Kod pocztowy:         Godziny otwarcia McDonald's w Sulechowie

Mamy nadzieje i są ku temu przesłanki, że w Sulechowie otworzony zostanie w okolicach drogi S3 obiekt sieci McDonald's, Przyczyn braku dotychczasowej współpracy McDonald's z Sulechowem możemy domniemywać, możeliwe, że wynika to ze zbyt mełej liczby osób tu zamieszkałych. Sulechów to miasto położone w województwie lubuskim w którym egzystuje nie z pełna 18 tys.ludzi z tego powodu mniemamy, że w raz z rozwojem McDonald's w Polsce, powstanie tutaj w przyszłości franczyzowy lokal sieci McDonald's, gdzie pracę będzie otrzyma wiele osób. Przypuszczamy, że w myśl zunifikowanego planu w lokalu będzie dostępne tradycyjne menu oraz okresowe oferty specjalne, oczywiście nie będzie mogło też zabraknąć ukłonu w stronę zdrowia czyli znanych wszystkich sałatek z McDonald's. Z pewnością w obiekcie powstanie McDrive oraz kawiarnia McCafe co jest w tej chwili jest nieodzownym elementem nowo powstałych, wolnostojących restauracji, chyba. W czasie pojawienia się wiadomości o powstaniu McDonald's w Międzyrzeczu na naszej stronie ukaże się informacja o adresie lokalu oraz o tym jakie są jego godziny otwarcia, trzymamy kciuki za to żeby niedługo rozpoczęły się w tym mieście budowa lokalu sieci z USA. Warto wspomnieć, że przez tą miejscowość przebiega droga ekspresowa S3 co jest ważnym argumentem za budową tutaj restauracji, nie jest tajemnicą, że McDonald's bardzo często inwestuje w grunty położone przy często uczęszczanych trasach, szczególnie w mniejszych miejscowościach ponieważ łatwiej znaleźć w nich pracowników, dlatego że jedzą  w nich nie tylko kierowcy ale również mieszkańcy, z tego powodu z nadzieją zaglądamy w przyszłość jeśli chodzi o budowę Maka w tym miejscu. W przyszłości mapa może ukazywać tutaj lokal McDonald's

Droga Ekspresowa S3

Trasa w zachodniej części Polski której szacowana długość ma wynosić 480,7, trasa S3 ma rozpoczynać się w Świnoujściu i ma prowadzić aż do Lubawki, planowane jest, że będzie to droga o dwuch pasach ruchu w jedną i w drugą stronę o klasie S, jak na razie zbudowano prawie 220 kilometrów. Przejazd przez drogę jest bezpłatny (z wyjątkiem autobusów- opłaty viaTOLL). Droga podlega pod Generalną Dyrekcję Dróg i Autostrad. Trasa S3 przebiega przez przez województwa zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie. Pierwszy odcinek trasy łączył miasta Świnoujście oraz Szczecin. Droga posiada kilka odcinków nie oznaczonych jako S3 i są to mi.n.  obwodnica Nowej Soli, Międzyrzecza czy Gorzowa Wielkopolskiego. Plany budowy tej drogi sięgają lat 30. XX w budowe jej jednakże rozpoczęto dopiero na przełomie 1976 - 1977 roku.

Informacje o McDonald's

Największa na świecie sieć szybkiej obłsógi  która nie zwalnia tempa rozwoju, założona przez braci McDonald's w 1940 roku w Kalifornii, oferujące przede wszystkim burgery, frytki, napoje oraz lody. Sieć na świecie zatrudnia ponad 420 tys. pracowników oraz posiada ponad 35 tys. restauracji, w Polsce funkcjonuje ich blisko 340, ponad 60% z nich prowadzone jest na zasadzie franczyzy, a naszym kraju zatrudnienie w McDonald's wynosi blisko 18,5 tys. każdego dnia restauracje pod złotymi łukami odwiedza ponad 500 tys. Charakterystyczną dla naszego kraju potrawą jest WieśMac w którym możemy wyczuć nutkę chrzanu. Wiele z obiektów sieci otwartych jest całą dobę. Liderem pod względem ilości restauracji w naszym kraju jest Śląsk oraz Warszawa. Co ciekawe zestawy happy meal, w skutek dołączania do nich zabawek czynią McDonald's lider na rynku ich dystrybucji. Restauracje znajdują się w pobliżu najbardziej ruchliwych miejsc takich jak centra miast, galerie handlowe, skrzyżowania oraz autostrady np A1, A2, S3.