z
Godziny otwarcia, McDonald's - Droga Ekspresowa S8, KĘPNO UL. SOLIDARNOŚCI 26A

Godziny otwarcia:


Poniedziałek
7:00 - 24:00
Wtorek
7:00 - 24:00
Środa
7:00 - 24:00
Czwartek
7:00 - 24:00
Piątek
7:00 - 24:00
Sobota
7:00 - 24:00
Niedziela
7:00 - 24:00
Godziny otwarcia i adresy obiektów w
KĘPNO, najbliższe sklepy Gastronomia

McDonald's - Droga Ekspresowa S8, KĘPNO, UL. SOLIDARNOŚCI 26A

McDonald's Kępno

Telefon do McDonald's w Kępnie
Kod pocztowy:   Godziny otwarcia McDonald's w Kępnie: poniedziałek - niedziela 7:00 - 0:00

Restauracja McDonald's znajduje się przy drodze krajowej nr 11, przy zjeździe z drogi ekspresowej S8 jej adres to Solidarności 26A. W obiekcie jest stanowisko McDrive dla osób zmotoryzowanych, McCafe, a do godziny 11:00 serwowane są w nim śniadania. Obok znajduje się Dworze Głowny w Kępnie. Najbliższy przystanek - nieznany, Brak informacji czy McDrive otwarty jest 24h na dobę. Brak informacji czy w lokalu znajduje się strefa dla dzieci Gym&Fun. Oczywiście w tym obiekcie możemy skorzystać kuponów emitowanych przez McDonald's, oferta dla całego naszego kraju jest zunifikowana dlatego znajdziemy tu standardowe menu oraz okresowe oferty z daniami specjalnymi. Ciekawe jak będzie się układać współpraca McDonald's z Kępnem i czy w przyszłości powstaną kolejne lokale w tym mieście jednakże jest to bardzo odległa perspektywa z racji tego, że w miasto liczy zaledwie 15 tys. mieszkańców. Jest to jedna z niewielu restauracji tej sieci w pobliżu drogi S8

Droga Ekspresowa S8

Trasa w budowie która docelowo ma łączyć Wrocław z Białymstokiem, w 2009 roku, skrócono planowaną długość trasy S8 i ten odcinek ma być oznaczony jako S61 (odcinek Białystok - Suwałki) jak do tej pory zbudowano prawie 420 km trasy S8, docelowa długość ma wynosić 564,9 km, budowa trasy wywoływałą wiele konfliktów lokalnych szczególnie jeśli chodzi o województwo łódzkie, a także fragment będący obwodnicą Wieruszowa. W 2016 roku pod czas budowy drogi odkryto cmentarz z czasów I Wojny Światowej. Docelowo droga ma pryebiega przez województwa dolnośląskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie.

Informacje o McDonald's

Największa na świecie sieć szybkiej obłsógi  która nie zwalnia tempa rozwoju, założona przez braci McDonald's w 1940 roku w Kalifornii, oferujące przede wszystkim burgery, frytki, napoje oraz lody. Sieć na świecie zatrudnia ponad 420 tys. pracowników oraz posiada ponad 35 tys. restauracji, w Polsce funkcjonuje ich blisko 340, ponad 60% z nich prowadzone jest na zasadzie franczyzy, a naszym kraju zatrudnienie w McDonald's wynosi blisko 18,5 tys. każdego dnia restauracje pod złotymi łukami odwiedza ponad 500 tys. Charakterystyczną dla naszego kraju potrawą jest WieśMac w którym możemy wyczuć nutkę chrzanu. Wiele z obiektów sieci otwartych jest całą dobę. Liderem pod względem ilości restauracji w naszym kraju jest Śląsk oraz Warszawa. Co ciekawe zestawy happy meal, w skutek dołączania do nich zabawek czynią McDonald's lider na rynku ich dystrybucji. Restauracje znajdują się w pobliżu najbardziej ruchliwych miejsc takich jak centra miast, galerie handlowe, skrzyżowania oraz autostrady np A1, A2, S8.