z
Godziny otwarcia, McDonald's S3, GORZÓW WIELKOPOLSKI UL. WYBICKIEGO 11

Godziny otwarcia:


Poniedziałek
07:00 - 23:00
Wtorek
07:00 - 23:00
Środa
07:00 - 23:00
Czwartek
07:00 - 23:00
Piątek
07:00 - 23:00
Sobota
07:00 - 23:00
Niedziela
07:00 - 23:00

McDonald's Gorzów Wielkopolski

W Gorzowie Wlkp znajdują się dwie restauracje międzynarodowego potentata z branży szybkiej obsługi jakim jest McDonald's. Lokal przy ulicy Wybickiego 11, jest jednym z najbliżej położonych w stosunku do drogi krajowej S3, w pobliży obiektu znajduje się gorzowski Skwer Wolności oraz Park Wiosny Ludów, niedaleko skrzyżowanie głównych ulic Gorzowa Wielkopolskiego mianowicie Chrobrego oraz Jagiełły. Do godziny 11:00 każdego dnia w obiekcie dostaniemy produkty z linii śniadaniowej czyli mi.n. tosty z jajkiem i bekonem, w godzinach późniejszych znajdziemy klasyczne menu sieci oraz sezonowe promocje jak np. mozzarella panierowana z żurawiną czy zakręcone frytki a zimą Kanapkę Drwala. W lokalu możemy zatrzymać się na ciastko oraz filiżankę przepysznej kawy w McCafé, a dla zmotoryzowanych McDrive, który pozwala nam nie wychodząc z pojazdu zjeść nasze ulubione burgery, co pozwala nam nie wybijać się z klimatu podróży. Jak widać współprac McDonald's z Gorzowem Wlkp układa się bardzo pomyślnie ponieważ jak wspomnieliśmy nie jest to jedyny lokal sieci z Oak Brook w tym mieście. Obiekt nie znajduje się bezpośrednio przy trasie, jednakże w bliskiej odległości, dlatego pod czas długiej pordóży można lekko zboczyć z kursu, żeby zatrzymać się na chwilę relaksu lub przepyszny ciepły posiłek. Godziny otwarcia restauracji nie są wydłużone, brak informacji czy okienko McDrive jest otwarte 24h.

Telefon do McDonald's w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Wybickiego 11:
Kod pocztowy:

Droga Ekspresowa S3 - informacje

Trasa w zachodniej części Polski której szacowana długość ma wynosić 480,7, trasa S3 ma rozpoczynać się w Świnoujściu i ma prowadzić aż do Lubawki, planowane jest, że będzie to droga o dwuch pasach ruchu w jedną i w drugą stronę o klasie S, jak na razie zbudowano prawie 220 kilometrów. Przejazd przez drogę jest bezpłatny (z wyjątkiem autobusów- opłaty viaTOLL). Droga podlega pod Generalną Dyrekcję Dróg i Autostrad. Trasa S3 przebiega przez przez województwa zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie. Pierwszy odcinek trasy łączył miasta Świnoujście oraz Szczecin.
 

Informacje o sieci McDonald's

Największa na Świecie sieć fast-food'ów założona przez braci McDonald's w 1940 roku w Kalifornii, oferujące przede wszystkim burgery, frytki, napoje oraz lody. Sieć na świecie zatrudnia ponad 420 tys. pracowników oraz posiada ponad 35 tys. restauracji, w Polsce funkcjonuje ich blisko 340 restauracji, ponad 60% z nich prowadzone jest na zasadzie franczyzy, a naszym kraju zatrudnienie w McDonald's wynosi blisko 18,5 tys. każdego dnia restauracji pod złotymi łukami odwiedza ponad pół miliona Polaków. Charakterystyczną dla naszego kraju potrawą jest WieśMac w którym możemy wyczuć nutkę chrzanu. Wiele z obiektów sieci otwartych jest całą dobę. Liderem pod względem ilości restauracji w naszym kraju jest Śląsk oraz Warszawa. Co ciekawe McDonald's dzięki zestawom happy meal jest największym dystrybutorem zabawek na świecie. Restauracje znajdują się w pobliżu najbardziej ruchliwych miejsca takich jak centra miast, galerie handlowe, skrzyżowania oraz autostrady np A1, A2, S3.