z
Godziny otwarcia, McDonald's - Droga krajowa nr 7, NOWY DWÓR GDAŃSKI UL. WARSZAWSKA 2I

Godziny otwarcia:


Poniedziałek
07:00 - 24:00
Wtorek
07:00 - 24:00
Środa
07:00 - 24:00
Czwartek
07:00 - 24:00
Piątek
07:00 - 24:00
Sobota
07:00 - 24:00
Niedziela
07:00 - 24:00

McDonald's Nowy Dwór Gdański - Droga krajowa nr 7

Obiekt znajduje się przy jednej z najważniejszych ulic w Nowym Dworze Gdańskim - trasie nr 7  będącej obwodnicą miasta łączącej Elbląg z Gdańskiem(droga łączy się z trasą szybkiego ruchu S7), jej dokładny adres to ulica Warszawska 2l, jest  to jedyna restauracja lidera z branży Fast-food z Oak Brook oferująca wyśmienite kanapki z wołowiną jakim jest McDonald's które przedstawione są na mapie Nowego Dworu Gdańskiego,  najbliższy przystanek - nie znany. W obiekcie dostępne śniadania oraz klasyczne menu a także sezonowe promocje jan np. Kanapka Szefa Kuchni czy lodowe marzenie o smaku ciasteczek HIT, McCAFE, McDrive - w którym kierowcy mogą zakupić posiłek nie wychodząc z auta. McDonald's usytuowany jest niedaleko wiaduktu w pobliżu miasta.

Telefon do McDonald's w Nowym Dworze Gdańskim przy drodze krajowej nr 7:
Kod pocztowy:
 

Droga krajowa nr 7

Jedna z najdłuższych tras w Polsce licząca 776 km, w pewnych odcinkach przechodzi w trasę ekspresową S7, rozpoczyna się w Żukowie, przebiega przez stolicę polski prowadzi aż do granicy ze Słowacją . Stanowi część międzynarodowej trasy europejskiej E77, która to przebiega przez Słowację do Budapesztu ponadto łączy Gdańsk z Elblągiem. Wedłóg starej systematyki jest to droga E7, stanowi część Zakopianki. Trasa ta posiada złą sławę uchodząc za najniebezpieczniejszą drogę w Polsce.

Informacje o McDonald's

Największa na świecie sieć restauracji szybkiej obsłógi za której sukces odpowiedzialny jest Ray Kroc powstała w 1940 roku w Kalifornii, oferujące przede wszystkim kanapki, frytki, napoje oraz shake. McDonald's na świecie zatrudnia ponad 420 tys. pracowników oraz posiada ponad 35 tys. restauracji, w Polsce funkcjonuje ich blisko 340, ponad 60% z nich prowadzone jest na zasadzie franczyzy, a naszym kraju McDonald's daje pracę  blisko 18,5 tys. osób. Każdego dnia restauracje z logo w postaci żółtej litery "M" odwiedza ponad 500 tys Polaków. Naszym rodzimym akcentem w menu McDonald's jest WieśMac w którym możemy wyczuć chrzan, pomidora oraz sałatę. Wiele z obiektów sieci otwartych jest 24h. Na prowadzeniu pod względem ilości restauracji w Polsce jest Śląsk oraz Warszawa. Co ciekawe McDonald's dzięki zestawom happy meal jest największym dystrybutorem zabawek na świecie. Restauracje znajdują się w pobliżu najbardziej ruchliwych miejsc takich jak centra miast, galerie handlowe np. Arkadia, Złote Tarasy, skrzyżowania oraz autostrady np A1, A2S7