z
Godziny otwarcia, McDonald's, OSTRÓW WIELKOPOLSKI UL. KALISKA 102

Godziny otwarcia:


Poniedziałek
05:00 - 04:00
Wtorek
05:00 - 04:00
Środa
05:00 - 04:00
Czwartek
05:00 - 04:00
Piątek
05:00 - 04:00
Sobota
05:00 - 04:00
Niedziela
05:00 - 04:00

McDonald's Ostrów Wielkopolski

Telefon do McDonald's w Ostrowie Wielkopolskim 694 495 957
Kod pocztowy: 63-400 Ostrów Wielkopolski   Godziny otwarcia McDonald's w Ostrowie Wielkopolskim:  poniedziałek - niedziela 5:00 - 4:00

Dotychczas w Ostrowie Wielkopolskim znajduje się tylko jedna inwestycja McDonald's, obiekt znajduje się pod adresem ulica Kaliska 102, Lokal zlokalizowany jest się na działce w pobliżu drogi krajowej nr 25, market budowlany OBI, restauracja KFC oraz Szpital im. Tytusa Chałubińskiego. Dysponujemty tylko hipotezami ponieważ nie mamy wglądu do informacji aby obiektywnie aby ocenić jak działą kooperacja restauracji McDonald's z Ostrowem Wielkopolskim, ale biorąc ale analizując każdy element elementy, mi.n. że to miasto położone w województwie wielkopolskim w którym mieszka prawie 71 tys. osób może domniemywać plany, że w wyniku rosnącej liczby obiektów McDonald's na  mapie Polski, będą budowane tutaj kolejne obiekty w których pracę otrzyma duża liczba mieszkańców. Dostępna tu jest usługa McDrive, śniadania a także kawiarnia McCafe co w chwili obecnej staje się normą w lokalach. , McDrive otwarty jest 24h na dobę. W obiekcie możemy zamówić oczywiście dania z menu klasycznego w tym złociste frytki a także okresowe np. panierowaną mozzarellę z żurawiną. Województwo wielkopolskie plasuje się bardzo wysoko jeżeli chodzi o zarobki na mapie Polski, mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego do najbiedniejszych nie należą a jest ich blisko 71 tys. dlatego możemy zakładając, że w niedalekiej przyszłości kalifornijska sieć ku uciesze mieszkańców postanowi rozpocząć już drugą inwestycje w tym mieście, jak na razie nie mamy informacji gdzie lokal miał by się znaleźć i jakie by był jego godziny otwarcia, jednakże jeżeli te wiadomości zostaną upublicznione przez sieć na naszej stronie będzie można je sprawdzić.

Informacje o McDonald's

Największa na świecie sieć szybkiej obłsógi  która nie zwalnia tempa rozwoju, założona przez braci McDonald's w 1940 roku w USA, oferujące przede wszystkim burgery, frytki, napoje oraz lody. Sieć na świecie zatrudnia ponad 420 tys. pracowników oraz posiada ponad 35 tys. restauracji, w Polsce funkcjonuje ich blisko 340, ponad 60% z nich prowadzone jest na zasadzie franczyzy, a naszym kraju zatrudnienie w McDonald's wynosi blisko 18,5 tys. każdego dnia restauracje pod złotymi łukami odwiedza ponad 500 tys. Charakterystyczną dla naszego kraju potrawą jest WieśMac w którym możemy wyczuć nutkę chrzanu. Wiele z obiektów sieci otwartych jest całą dobę. Liderem pod względem ilości restauracji w naszym kraju jest Śląsk oraz Warszawa. Co ciekawe zestawy happy meal, w skutek dołączania do nich zabawek czynią McDonald's lider na rynku ich dystrybucji. Restauracje znajdują się w pobliżu najbardziej ruchliwych miejsc takich jak centra miast, galerie handlowe, skrzyżowania oraz autostrady np A1, A2, S8.