z
Godziny otwarcia, McDonald's - Autostrada A2, WRZEŚNIA ul. WROCŁAWSKA 36

Godziny otwarcia:


Poniedziałek
7:00 - 24:00
Wtorek
7:00 - 24:00
Środa
7:00 - 24:00
Czwartek
7:00 - 24:00
Piątek
7:00 - 24:00
Sobota
7:00 - 24:00
Niedziela
7:00 - 24:00
Godziny otwarcia i adresy obiektów w
WRZEŚNIA, najbliższe sklepy Gastronomia

McDonald's - Autostrada A2, WRZEŚNIA, ul. WROCŁAWSKA 36

McDonald's Września - Autostrada A2

Telefon do McDonald's we Wrześni 668 889 258
Kod pocztowy: 62-300 Września   Godziny otwarcia McDonald's we Wrześni:  poniedziałek - niedziela 7:00 - 0:00

McDonald's przy Autostradzie Wolności czyli poprostu A2 znajdujący się we Wrześni jego dokładny adres to Solidarności 26A. W obiekcie jest stanowisko McDrive dla osób chcących niewysiadając z samochodu złożyć zamówienie, McCafe - dla osób które chcą napić się pobudzającej, wyśmienitej, aromatycznej kawy podanej w filirzance, a do godziny 11:00 serwowane są w nim śniadania. Obok znajduje się Park Dzieci Wrzesińskich. Najbliższy przystanek - nieznany, Brak informacji czy McDrive otwarty jest 24h na dobę. Brak informacji czy w lokalu znajduje się strefa dla dzieci Gym&Fun. Oczywiście w tym obiekcie możemy skorzystać kuponów emitowanych przez McDonald's, oferta dla całego naszego kraju jest ujednolicone z tego powodu dostaniemy tu klasyczne menu oraz okresowe oferty z daniami specjalnymi jak np. Podójny WieśMac. Ciekawe jak będzie się układać współpraca McDonald's z Wrześnią i czy w przyszłości powstaną kolejne lokale w tym mieście np po drugiej stronie autostrady A2 jednakże jest to dość dalekie wybieganie w przyszłość z rpowodu tego, że w miejscowość tą zamieszkuje 29 tys. osób. Jest to jedna z niewielu restauracji tej sieci w pobliżu drogi A2.

Autostrada A2 informacje

Autostrada w Rzezpospolitejpolskiej, łącząca się z niemiecka autostradą A12 z Berlina, tzw. Autostrada Wolności, jak na razie zbudowano nie z pełna 490 km drogi jednakże w planach jest budowa 657 km, łączącej wschód z zachodem. Autostrada A2 przechodzi przez województwa: lubelskie, mazowieckie, łudzkie, welkopolskie, lubuskie. W okolicach Łodzi krzyżuje się z autostrada A1. Pewne odcinki A2 są płatne w przyszłości jest w planach buowa obwodnicy Warszawy o nazwie S2, łączącej ulice Puławską z Lubelską, ma być to tunel pod Ursynowem. Docelowo autostrada ma łączyć Świecko z Kukurykami, i przebiegać w poprzeg naszego kraju. Jest to część drogi międzynarodowej E30

 

Informacje o McDonald's

Największa na świecie sieć szybkiej obłsógi  która nie zwalnia tempa rozwoju, założona przez braci McDonald's w 1940 roku w Kalifornii, oferujące przede wszystkim burgery, frytki, napoje oraz lody. Sieć na świecie zatrudnia ponad 420 tys. pracowników oraz posiada ponad 35 tys. restauracji, w Polsce funkcjonuje ich blisko 340, ponad 60% z nich prowadzone jest na zasadzie franczyzy, a naszym kraju zatrudnienie w McDonald's wynosi blisko 18,5 tys. każdego dnia restauracje pod złotymi łukami odwiedza ponad 500 tys. Charakterystyczną dla naszego kraju potrawą jest WieśMac w którym możemy wyczuć nutkę chrzanu. Wiele z obiektów sieci otwartych jest całą dobę. Liderem pod względem ilości restauracji w naszym kraju jest Śląsk oraz Warszawa. Co ciekawe zestawy happy meal, w skutek dołączania do nich zabawek czynią McDonald's lider na rynku ich dystrybucji. Restauracje znajdują się w pobliżu najbardziej ruchliwych miejsc takich jak centra miast, galerie handlowe, skrzyżowania oraz autostrady np A1, A2, S8.