z
Godziny otwarcia, KFC Atrium Felicity, Lublin Al. Wincentego Witosa 32

Godziny otwarcia:


Poniedziałek
09:00 - 21:00
Wtorek
09:00 - 21:00
Środa
09:00 - 21:00
Czwartek
09:00 - 21:00
Piątek
09:00 - 21:00
Sobota
09:00 - 21:00
Niedziela
09:00 - 20:00

KFC - Atrium Felicity Lublin al. Wincentego Witosa 32. (mapa) 

Restauracja KFC zlokalizowana w galerii Atrium Felicity w Lublinie. Restauracja KFC bedzie zlokalizowana na parterze w centrum gastronomicznym. Do dyspozycji klientów będą krzesła przed restauarcją obejmujace całe patio w galerii. W KFC nie zabraknie "wielkiej dolewki"  zakupiony kubek dowolnego napoju gazowanego z oferty będzie można uzupełniać go z dystrybutora za darmo. 

1. Informacje o Atrium Felicity

Atrium Felcicty to wyjątkowa galeria dla Lublina. Powstanie w nim wiele sklepów, które dotej pory nie bybły w Lublinie. W Felicity znajdziemy sklep Zara, NewYorker, Bershka, C&A. Będą to pierwsze sklepy tych sieci w Lublinie. Powierzchnia galerii to 75 tyś. mkw, która podzielona jest pomiędzy 3 poziomy, poziom -1 to podziemny parking przeznaczony dla 2100 samochodów osobowych, dodatkowo obok galerii znajduja się dwa parkingi odkryte. Poziom 0 to miejsce gdzie można znaleźć restauracje, bary, market Auchan -Felicity i Leroy Merlin - Felicity, i sklepy głównie z odzieżą. 

1. Informacje o KFC

KFC sieć restauracji typu fast food o zasięgu międzynarodowym. KFC w Polsce posiada ponad 200 restauracji rozlokowanych po całej mapie. W polsce franczyzobiorcą sieci jest spółka akcyjna Amrest. KFC zasłyneło z części kurczaka podawanych w chrupiącej panierce z różnego rodzaju sosami.  W restauracji wszystkie dania robione są tuż przed zamówieniem, dlatego też sieć uspokaja klientów, że wszystkie dania pochodzące z restauracji są świeże i świeżo przygotowywane. Restauracja zapewnia, że współpracuje z lokalnymi dostawcami mięsa i warzyw,, co jest kolejnym argumentem, że kurczaki i inne dania z KFC są świeże.