z

Szalona 5 w Carrefour [2016-10-04 12:00]

Szalona 5 powraca do sklepów Carrefour

Akcja Szalona 5 jest obecna w markecie Carrefour już od kilku lat. Promocja przyciąga wielu klientów do marketu, ze względu na ciekawą konstrukcję promocji. Akcja szalona 5 polega na kupowaniu produktów dostepnych w sieci Carrefour, poza niektórymi wyjątkami w dowolnej kwocie najbijając zakupy na specjalna papierową kartę. Po zrobieniu 5 zakupów w czasie trwania promocji Carrefour zwraca w postaci e-bonu kwotę brutto najniższej transakcji. 

Czas trwania promocji

Promocja obowiązuje od 04.10.2016 do 31.10.2016. Natomiast e-bon można wykorzystać w dniach od 02.11.2016 do 05.12.2016. 

Warunki promocji

Wszystkie produkty dostępne w wybranym sklepie Carrefour można kupić w ramach akcji szalona 5, poza:

1. Paliwem

2. Papierosami, produktami alkoholowymi

3. Płatności pre-paid i starterów telefonicznych, płatności moje rachunki

4. Produktów do początkowego karmienia niemowląt. 

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy odebrać w markecie karte papierową, która dostepna jest przy kasie w punkcie obsługi klienta, na sklepowych stojakach. Nastepnie należy pamiętać, aby podac kasjerowi do skanowania kartę szalona piątka przy każdych zakupach robionych w sklepie. W przypadku kiedy zapomnimy o zeskanowaniu karty, nie ma juz mozliwości nabicia tych samych zakupów na kartę.

Warunki wykorzystania e-bonu

Robiąc zakupy na kartę należy pamiętać, że maksymalna wartość e-bonu nie może być wyższa niz 500 złotych. W przypadku zgubienia, zniszczenia e-bonu duplikaty e-bonów nie będą wydawane. Należy pamiętać, ze kiedy zrobimy zakupy o niższej wartości niż nasz e-bon, to Carrefour nie zwróci nam różnicy, różnica kwotowa przepadnie, dlatego należy robić zakupy o takiej samej wartości jak e-bon, albo większej i różnicę dopłacić gtówka bądź kartą.