z

Ubezpieczenie OC i AC w mbank.pl [2016-08-09 22:00]

Mbank oferta ubezpieczenia OC i AC

Dzisiaj przeanaizujemy ofertę ubezpieczeniową mbanku. Bank chwali się niską składką ubezpieczeniową wynoszącą 565 zł, jednak nie każdy będzie mógł się załapać na tą ofertę, ponieważ bank stawia pewne warunki i nie każdemu kientowi może zaoferować tak korzystne warunki ubezpieczenia.

Oferta ubezpieczenia OC i AC

Czyli na co możemy iczyć zakupująć pakiet OC i AC za pośrednictwem mbanku. Mbank we wspópracy z AXĄ proponuje następujące warunki:

- OC - ochrona samochodu rozpoczyna się już od dnia, w którym złożymy wniosek.\

- AC - obowiązue dla samochodów, które są eksplatowane poniżej 15 lat. Ubezpieczenie gwarantuje wypłatę do 300 000 zł da pojazdów do 6 roku.

- Zielona karta, która umożliwia ochronę pojazdu poza granicami państwa Polskiego.

- Ubezpieczenie oferuje szybką likwidację szkody w przypadku wypadku drogowego, kradzieży, wandalizmu, pożaru, gradu.

- Możliwość rozłożenia kwoty skadki na raty 2, 4 i 12 miesięczne.

- Dostęp do danych polisy onine 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

- Przy zakupie przez internet możliwość uzyskania dodatkowej zniżki

Dla kogo jest oferta 565 zł za OC i AC w mabnku?

W ofercie banku widnieje dopisek, że oferta zostaa stworzona dla bezdzietnego, żonatego kierowcy ze Skierniewic w wieku 37 lat. Kierowca posiada zniżkę za 8 lat bezszkodowej jazdy i zniżkę 5% za zakup pakietu przez internet. Kierowca jeździ CITROËNEM C 2 1.4 Comfort z 2005 roku.

Mbank honoruje zniżnikżki nabyte w poprzednich firmach ubezpieczeniowych. W przypadku kiedy ubezpieczony nie zapłaci raty składki, bądź na jego koncie nie ma wonych środków, aby bank móg pobrać naeżną kwotę, wtedy umowa może zostać rozwiązana. Rozwiązanie umwy następuje w dniu doręczenia zerwania umowy przez ubezpieczyciela. Ubezpieczyciel wypłaca odszkodoawanie, badź informuje ubezpieczonego w terminie do 30 dni od daty zgłoszenia szkody.

Sprawdź placówki mbanku w twojej okoicy i ich godziny otwarcia.

mbank godziny otwarcia i mapa oddziałów