z

Żabka w 2016 [2016-12-23 20:00]

Żabka rozdała 13 Opli Astra i zmodernizowała płatności w 2016

Loteria Codzienne korzyści w Żabce i Freshmarkecie, a także zmodernizowane 4tyś terminali w sklepach. Terminale znacznie skrócą czas płatności i posiadają dodatkowe funkcje. Sprawdź jakie!

02.12.2016 Żabka poinformowała o zakończeniu modernizacji sieci płatniczych w 4 tyś. sklepów żabka i freshmarket. W sklepach zamontowane zostały nowe terminale płatnicze, które mają usprawnić proces płatności. Zakończenie prac nad wdrażaniem nowego systemu komentuje:

Przemysław Tomaszewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług.  

Wymiana terminali płatniczych w naszych placówkach przyczyniła się do usprawnienia, standaryzacji i modernizacji sieci płatniczej w ponad 4 tys. sklepów marki Żabka i Freshmarket Szczegółowy audyt, a później wdrożenie rozwiązań dostarczonych przez First Data Polcard pozwoliły zwiększyć efektywność naszych usług płatniczych, a także wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów w zakresie rozwoju usług finansowych.

Nowe terminale przystosowane są do nowoczesnych form płatności zbliżeniowych. Bardzo prawdopodobne, że nowe terminale umożliwiają dokonywanie płatności za pomocą aplikacji mobilnych. Do nowości które oferuje terminal można zaliczyć wyświetlanie płatności za świadczone usługi, kompatybilność terminala z kasą i znaczne skrócenie czasu transakcji. 

Wyniki konkursu codzienne korzyści.

13 osób mogło cieszyć się nowym oplem Astrą, które odebrali 15.10.2016 jako nagroda główna loterii codzienne korzyści. Loteria odbyła się w sklepach Żabka i Freshmarket na wiosnę, natomiast rozdanie nagród nastąpiło na jesieni. Jednak samochody to nie jedyne nagrody, które sieć Żabka przekazała swoim klientom. Łącznie sieć przekazała 1025 nagród tj. 92 rowery miejskie i 920 tabletów. Loteria odbyła się sklepach Żabka i Freshmarket od 2 do 31 marca 2016. Klienci za wydane 11 zł otrzymywali e-znaczki, które wymieniane były na losy w loterii. Główna nagroda była losowana raz na tydzień, jednak oficjalne odebranie nagród odbyło się dopiero w październiku, ponieważ każdy, kto wygrał samochód mógł wybrać sobie jego kolor.